Kazanç Sistemi

Kazanç sistemi hakkında bu sayfayı mutlaka inceleyiniz.

2 türlü kazanç sisteminiz bulunmaktadır. Birincisi Katalog fiyatından satacağınız ürünleri indirimli olarak alacaksınız ve %25 – % 50 arası ürün başı kar elde edeceksiniz. İkincisi ise çevrenizde bu işi yapma potansiyeli yüksek kişileri bu işle tanıştırarak onları kendi alt üyeniz yapacak ve onların sattığı her üründen prim kazanacaksınız.

İşi küçümsemeyin, satış primleri ve ürün başı kar üzerinden çalışarak ayda 2000 TL kazanan insanlar gerçekten var.

Sıcak Satış Karı:

Kendinize aldığınız ürünleri %25 – %50 arasında değişen oranlarda daha uyguna alabilirken, sattığınız ürünlerde %25 – %50 arasında değişen oranlarda satış karı elde ediyorsunuz.

Alt ekiplerin satış primleri:

Oluşturduğunuz alt ekiplerinizden;

Kendi yaptığınız üyeler sizin 1. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %5 prim kazanıyorsunuz.

1. Kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 2. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %4 prim kazanıyorsunuz.

2. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 3. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %3 prim kazanıyorsunuz.

3. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 4. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %2 prim kazanıyorsunuz.

4. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 5. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %1 prim kazanıyorsunuz. (Bunlar satış primlerinizi oluşturuyor) Hak ettiğiniz alt ekip satış primlerinizin tutarı 70 TL ye ulaştığında priminizi isterseniz alışverişlerinizde kullanabiliyor, isterseniz hak ettiğiniz ayı takip eden ayın 5’inde Akbank veya PTT hesabınıza havale olarak alabiliyorsunuz.

En basit yoluyla özetleyecek olursak;

1.Kademe üyelerinizden %5

2.Kademe üyelerinizden %4

3.Kademe üyelerinizden %3

4.Kademe üyelerinizden %2

5.Kademe üyelerinizden %1

prim kazanıyorsunuz.

5 kademeye kadar sonsuz üye edinebilirsiniz.

Yönetici primleri:

Çalışmalarınızın yoğunluğu ve cirolarınız değerlendirildiğinde bulunduğunuz İl veya ilçeye yönetici olarak atanabilir bulunduğunuz il veya ilçenin genel cirosu üzerinden  %4’e kadar prim kazancı elde edebilirsiniz.

İl / İlçe Yöneticiliği

İl ve ilçe yöneticilerimiz Networking üyeleri arasından çalışmalarının yoğunluğu ve ciroları göz önünde bulundurularak seçilirler. İl ve ilçe yöneticisi olmak için öncelikle sitemiz içerisinde bulunan yönetici başvurularından başvuru yapmanız gereklidir. Başvurularınız titizlikle incelenip en uygun adayın İl veya ilçe yöneticisi olması sağlanacaktır.

İl ve ilçe yöneticisi olacak kişilerin kendine güvenen, insanlarla iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı kişiler olması öncelikli tercih sebebi olacaktır. Bu kişiler kendilerini Networking yöneticisi olarak tanıtacaklarından, şirketimizi temsil edeceklerini unutmamaları gerekmektedir. Ayrıca farklı bir doğrudan pazarlama sistemi (network marketing) şirketi ile çalışan üyelerimiz il veya ilçe yöneticisi olamamaktadırlar. Buna rağmen il veya ilçe yöneticisi olarak atanan üyelerimizin, farklı bir doğrudan pazarlama şirketi ile çalıştığı tespit edildiği anda il veya ilçe yöneticilikleri iptal edilecek ve yönetici olarak alması gereken primleri alma hakkını kaybetmiş olacaktır.

İl / İlçe yöneticiliğinin avantajları nelerdir?

Öncelikle takdir edilmelidir ki, standart bir üyemizle il veya ilçe yöneticimiz aynı kefede olmayacaklardır. Tabi ki her üyeye mesafemiz aynıdır. Ancak il ve ilçe yöneticilerimiz konumları itibariyle diğer üyelerimize oranla şirketimizle daha yakın ilişkide olan kişiler olacaklardır. Şirketimizle sürekli irtibat halinde olacaklar ve bölgesindeki üyelerin olası sorunlarını çözmek noktasında kendilerinin yetersiz kalacakları durumlarda şirketimizle irtibat halinde konuyu çözüme kavuşturacaklardır.

İl yöneticilerimiz, yöneticisi bulundukları ildeki bütün üyelerin ve ilçe yöneticilerinin satışlarını takip edebilecekler ve aktif pasif durumlarını görebileceklerdir. Üyeleri ve ilçe yöneticilerini çalışmaları yönünde motive edecekler ve yöneticisi oldukları ilin toplam satışları üzerinden 7000TL ciroya kadar %1, 7000TL üzeri cirolarda %2 prim alacaklardır.

İlçe yöneticilerimiz, yöneticisi bulundukları ilçedeki bütün üyelerin satışlarını takip edebilecekler ve aktif pasif durumlarını görebileceklerdir. İlçelerindeki üyeleri çalışmaları yönünde motive edecekler ve ilçelerinin toplam satışları üzerinden 3000TL ciroya kadar %3, 3000TL üzeri cirolarda %4 prim alacaklardır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>